Produktet


Moda Italia si distributor zyrtar për tregun e Kosovës, me kënaqësi ju prezanton brendin Italian të produkteve kozmetike Revolucionare “L’Erbolario”, prodhuar në Lodi-Milan. E veçanta e këtyre produkteve qëndron në përbërjen 100% Natyrale, të çertifikuara nga organizata europiane ICEA. Rezultatet e këtyre produkteve janë dëshmuar edhe ndërkombtarisht, duke u vlerësuar me Çertifikata për Kualitet dhe Efektivitet.

Kërko në
Trego:
Radhit sipas:
3 ROSA – Sapun i aromatizuarDuke e përdorur këtë sapun të aromatizuar, të gjitha tendencat e tre trë..
3.70€
3ROSA – Krem për trupÇ’kënaqësi është, që çdo ditë, do të zbuloni butësinë e lëkurës dhe kompaktësin..
18.80€
3ROSA – Shkumë dushiA mundet që lëkura juaj të ndjehet më e hidratuar dhe më e tonifikuar pas takimi..
9.50€
Një përzierje vërtetë e përsosur, duke ofruar një kombinim të suksesshëm, të një fryme të freskët me..
21.50€
Parfumi i lule Vjollcë ka magjepsur popullsi që nga kohërat e lashta. Paraqitja e kurorës së lules ..
10.50€
ACCORDO VIOLA – Krem për trup i aromatizuarËshtë shpërblesë për feminitet dhe bukurinë e saj natyral..
18.80€
Me ekstrakt të lule VjollcësLule vjollca simbolikisht festohet si bartëse e mendimeve më të ëmbla pë..
9.50€
ACCORDO VIOLA – Sapun i aromatizuarAq shumë aromë delikate, shkumë e butë, është duke pritur për lëk..
3.70€
Acid Hyaluronic – BB Krem për fytyrë – SPF 15 (faktor mbrojtës nga dielli)Tretman për Tonalitet të P..
20.00€
Acid Hyaluronic – CC Krem për fytyrëTretman për Tonalitet të Përsosur, rregullator i nuancës së lëku..
22.00€
Acid Hyaluronic – Krem për fytyrëVeprim i trefisht tretman Anti-Age për NatënKur nata bie, nuk është..
32.50€
Acid Hyaluronic – Krem për Konturën e syveVeprim i trefishtZona rreth syve (kontur) është delikate d..
29.50€
Acid Hyaluronic – Krem për trupHidratim Intenziv – Tretman Anti-AgeGjatë rinisë tuaj, qelizat e lëku..
23.00€
Hyaluronic Acid – Lëng për fytyrë me Veprim të TrefishtëTretman Anti-MoshëJu siguron një sasi masive..
26.50€
Acid Hyaluronik – Heqës Dy Faza i makijazhitTretman Anti-Age për Sytë & BuzëtËshtë e rëndësishme..
14.00€
Showing 16 to 30 of 228 (16 Pages)
Powered By Moda Italia
L'Erbolario - Kosovë © 2017