Produktet


Moda Italia si distributor zyrtar për tregun e Kosovës, me kënaqësi ju prezanton brendin Italian të produkteve kozmetike Revolucionare “L’Erbolario”, prodhuar në Lodi-Milan. E veçanta e këtyre produkteve qëndron në përbërjen 100% Natyrale, të çertifikuara nga organizata europiane ICEA. Rezultatet e këtyre produkteve janë dëshmuar edhe ndërkombtarisht, duke u vlerësuar me Çertifikata për Kualitet dhe Efektivitet.

Kërko në
Trego:
Radhit sipas:
Me ekstrakt të Lëvores së Drurit & Rozmarinë. Një shkumë jashtëzakonisht e freskët për dush,..
9.00€
Për një rroje të butë, mund të përdoret në vend të Sapunave dhe Shkumave të rrojes.Një xhel që nuk s..
10.00€
Me Rozmarinë & lëvore të thuprësËshtë versioni mashkullor i sapunit, i aftë për të pastruar butë..
3.70€
Showing 226 to 228 of 228 (16 Pages)
Powered By Moda Italia
L'Erbolario - Kosovë © 2017